Size Uygun Paketi Seçin
Paket Programlarımız
10 Günlük Detoks
10 GÜNLÜK DETOKS NEDİR? Detoks sabahları daha dinç ve dinlenmiş kalkmak, gün boyu daha enerjik hissetmek, şişkinliklerden kurtulmak, daha olumlu bir ruh haline kavuşmak ..
Detaylı Bilgi
Online Diyet
ONLİNE DİYET NEDİR?  Yoğun iş temponuzdan, çocuklarınızdan ya da ev yaşantınızdan kendinize vakit ayıramıyor musunuz? Bununla beraber kilo probleminiz mi var? İşte online diyet sizin ya..
Detaylı Bilgi
Yüz Yüze Diyet
YÜZ YÜZE DANIŞMANLIK HİZMETİ NEDİR? Sizi kliniğimize davet ediyoruz. Size en uygun diyet programlarını oluşturabilmek adına; Sizi dinliyor, Size sorular soruyor, Sizi iyi anal..
Detaylı Bilgi
21 Günlük Değişim Programı
Yapılan araştırmalar, stresli zamanlarda yaşadığımız olumsuz duyguların bizi yemek yemeye ittiğini gösteriyor. Biz de stresin, anksiyetenin ve kaygının tavan yapacağı bu tam kapanmada söz ko..
Detaylı Bilgi
Yaşam Koçluğu
Sümeyye Zehra Bakır'ın yaşam koçluğu sisteminde görüşmeler haftalık olarak gerçekleşir. Seans süresi 50 dakikadır. Seanslarda NLP metodolojisi (bilinçaltı ..
Detaylı Bilgi
Online Spor
PT. Fatoş Yakut tarafından kişiye özel olarak oluşturulur. Seanslar haftada 1 WhatsApp üzerinden kişiye özel video gönderimi şeklinde gerçekleştirilir. Kişinin takibi PT. Fa..
Detaylı Bilgi
Danışan Yorumları
Başarı Hikayeleri
Seda Eliaçık
5
İsmim Seda Eliaçık. 1986 Diyarbakır doğumluyum. Evliyim. Üç çocuk annesiyim. Benim hikayem ergenlik dönemimde başadı. Regl dönemlerim düzensizdi. 3-4 ayda bir adet görüyordum. Bu şikayetlerimle dokto..
Hatice İnan
5
İsmim Hatice İnan. 30 yaşındayım. Kansızlık, troid ve bel fıtığı rahatsızlıklarım var. Ben Mehtap Yakut’un gebe olup da inanılmaz kilolar veren danışanlarından biriyim. Hamile olduğumu öğrendiğimde ço..
Gamze Kanik
5
İsmim Gamze Kanik. 25 yaşındayım. Fil hastasıyım. Rahatsızlığımı fark ettiğimde daha çok küçüktüm. Her geçen sene hızlıca kilo alıyordum ve bu durum benim sosyal hayatımdan eğitimime kadar birçok şeyi..
Kader Ecel
Ev Hanımı5
İsmim Kader Ecel. 29 yaşında 2 çocuk annesiyim. Birkaç ay önce doğum yaptım. Hatta tansiyon rahatsızlığımdan dolayı erken doğum yapmak zorunda kaldım. Doğum yaptıktan 2 ay sonra vücudumda ciddi anlam..