Paket Detayı...
Online Diyet

ONLİNE DİYET NEDİR? 

Yoğun iş temponuzdan, çocuklarınızdan ya da ev yaşantınızdan kendinize vakit ayıramıyor musunuz? Bununla beraber kilo probleminiz mi var? İşte online diyet sizin yaşamınızı kolaylaştıracak, kendinize vakit ayırmanızı sağlayacak profesyonel ve sağlıklı bir diyet hizmetidir. Diyetisyene ulaşma imkânı olmayanlara ya da yurt dışında beslenme alışkanlıklarına uygun diyet programlarına ulaşamayanlar için de kaçırılmaması gereken bir fırsat. Hayal edin; size bir telefon kadar yakınız. Diyete başlamadan evvel sizden talep ettiğimiz klinik bulgularınıza göre size en uygun diyet listenizi hazırlıyor ve whatsapp üzerinden gönderiyoruz; sonrasında da her an sorularınıza cevap veriyoruz. Bu şekilde profesyonel diyetisyen desteği sağlayarak motivasyonunuzu artırmayı da hedefliyoruz. Elbette online diyet sonucunda elde ettiğimiz başarılar da heyecan verici. 

Peki kimler online diyet yapabilir?

  • Yoğun iş temposundan dolayı diyetisyen randevularına gidemeyenler
  • Yurtdışında yaşayan, kültür farklılığından dolayı orada diyetisyenler ile iletişime geçemeyen, kendi beslenme kültürlerine uygun diyet programı uygulamak isteyenler.
  • Motivasyona ve kontrole ihtiyaç duyanlar
  • Yaşadıkları şehirlerde diyetisyene ulaşma imkânı olmayanlar
  • Öğrenciler

Diyetisyen Mehtap Yakut’un geliştirdiği online diyet sistemi nasıl hazırlanıyor? 

VIP Online Diyet – 4 hafta yani 4 seanstan oluşur. Süreç sesli görüşme şeklinde ilerler. Mehtap Hanım ile yapacağınız sesli görüşmeleriniz haftalık olarak gerçekleşir. Ayrıca diyet takibiniz Mehtap Hanım'a raporlanmak üzere size özel yaşam koçunuz tarafından yapılır. Diyetleriniz her hafta Mehtap Hanım tarafından sesli görüşmeniz esnasında panelinize yüklenir. Aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden yaşam koçunuza ya da Mehtap Hanım'a sorabilirsiniz.  

1 Aylık Online Diyet – 4 hafta yani 4 seanstan oluşur. Mehtap Hanım ile sesli görüşme yok. Diyet takibiniz Mehtap Hanım'a raporlanmak üzere size özel yaşam koçunuz tarafından yapılır. Diyetleriniz her hafta Mehtap Hanım tarafından panelinize yüklenir. Aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden Mehtap Hanım'a ya da yaşam koçunuza sorabilirsiniz.  

1 Yüz Yüze 3 Online Diyet – 4 hafta yani 4 seanstan oluşur. 1 yüz yüze seans Nişantaşı'nda gerçekleştirilir. Kalan 3 hafta da Mehtap Hanım ile sesli görüşme yok. Diyet Takibiniz Mehtap Hanım'a raporlanmak üzere size özel yaşam koçunuz tarafından yapılır. Diyetleriniz her hafta Mehtap Hanım tarafından panelinize yüklenir. Aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden yaşam koçunuza ya da  Mehtap Hanım'a sorabilirsiniz.  

2 Yüz Yüze + 2 Online Diyet – 4 hafta yani 4 seanstan oluşur. 2 yüz yüze seans Nişantaşı'nda gerçekleştirilir. Kalan 2 hafta da Mehtap Hanım ile sesli görüşme yok. Diyet takibiniz Mehtap Hanım'a raporlanmak üzere size özel yaşam koçunuz tarafından yapılır. Diyetleriniz her hafta Mehtap Hanım tarafından panelinize yüklenir. Aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden yaşam koçunuza ya da  Mehtap Hanım'a sorabilirsiniz.  

Online Spor Danışmanlığı - Pilates, cardio, hamile pilatesi ve günlük egzersizlerden oluşur. Kişiye özel hazırlanır. 4 hafta yani 4 seanstan oluşur. PT. Fatoş Yakut ile sesli görüşme yok. Spor takibiniz PT. Fatoş Yakut tarafından bizzat yapılır. Spor programlarınız her hafta Fatoş Hanım tarafından Whatsapp üzerinden tarafınıza gönderilir. Aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden Fatoş Hanım'a sorabilirsiniz.  

1 Aylık Online Diyet + Spor Danışmanlığı - 4 hafta yani 4 seanstan oluşur. Mehtap Hanım ve  Fatoş Hanım ile sesli görüşme yok. Diyet takibiniz Mehtap Hanım'a raporlanmak üzere Fatoş Hanım tarafından yapılır. Diyetleriniz her hafta Mehtap Hanım tarafından panelinize yüklenir. Spor programlarınız her hafta Fatoş Hanım tarafından Whatsapp üzerinden tarafınıza gönderilir. Aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden Fatoş Hanım'a ya da Mehtap Hanım'a sorabilirsiniz.  

NOT: Bu program, kişisel olarak vegan/vejeteryan, 18 yaş altı ve 18 yaş üstü bireyler, şeker hastalığı olanlar, kronik rahatsızlığı bulunanlar, hamile ve emziren anneler için en uygun şekilde düzenlenmektedir.

Detaylı bilgi için:  0552 395 80 56

 

Online Spor
Yaşam Koçluğu
21 Günlük Değişim Programı
Youtube kanalıma göz atmayı unutmayın.