Paket Detayı...
21 Günlük Değişim Programı

Yapılan araştırmalar, stresli zamanlarda yaşadığımız olumsuz duyguların bizi yemek yemeye ittiğini gösteriyor. Biz de stresin, anksiyetenin ve kaygının tavan yapacağı bu tam kapanmada söz konusu durumların önüne geçebilmeyi, stres ve kaygı seviyesini düşürerek sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermeyi/verdirmeyi hedefliyoruz! 

Peki bunu nasıl yapacağız? 

Diyetisyen Mehtap Yakut'un kaygı ve anksiyete seviyesini düşürecek, hızlı ve sağlıklı yağ yakımını sağlayacak sağlıklı beslenme reçeteleri,

PT. Fatoş Yakut'un zoom canlı yayınında 21 günlük değişim programına katılan danışanlara haftaiçi (cumartesi pazar hariç) her gün uygulayacağı canlı spor programları,

Program saati hafta içi her gün 
1. Grup: 09.00-09.45
2. Grup: 10.00-10.45
3. Grup: 11.00-11.45
saatlerinde gerçekleşecektir. Gruplar Pt. Fatoş Yakut'un kendisi tarafından belirli kriterlere göre belirlenecek; kişiler bu saatlerde spor programı için hazır bulunacaktır. (Saatler ortak karara göre değişiklik gösterebilir.)

Yaşam koçu Sümeyye Zehra Bakır'ın program süresince 3 günde 1 şeklinde yine zoom canlı yayınında gerçekleşecek motivasyon konuşmaları ve koçluk seansları ile. 

Seanslar program süresince Cumartesi ve Çarşamba günleri saat 12.00'da gerçekleşecektir.

ÖNEMLİ NOT

Kontenjan sınırlı.

Motivasyon grupları mevcut.

Sağlıklı beslenme reçeteleri sistem üzerinden değişecek. Panele üye olmayanlar gruplara dahil edilmeyecek. Danışanlar her hafta kontrol günlerinde tartılıp sisteme ölçümlerini saat sabah 09.00'a kadar girmiş olacak. Ölçüm girmeyi aksatan danışanlar gruptan çıkarılır. 

Kişiler spor programı için belirli kriterlere göre gruplar ayrılacak. Her bir grubun canlı spor dersleri için belirli saatleri olacak. Program saatine uymayan kişilerin bir başka grupla spor yapma hakkı olmayacak. Herkes kendi grubuyla spora başlayacak ve program sonuna kadar devam edecek.  3 defa arka arkaya spor programına katılmayan danışanlar gruptan çıkarılır. 

Koçluk ve motivasyon seansları 3 günde 1 yine belirlenen saatlerde gerçekleşecek. 

Detaylı bilgi için 0552 395 80 56'ya yazabilirsiniz. 

Online Spor
Yaşam Koçluğu
21 Günlük Değişim Programı
Youtube kanalıma göz atmayı unutmayın.